Geef je overtuigingskracht

meer kleur

Programma 1-daagse training

(data 2012 volgen binnenkort)
 

Wil je meer overtuigingskracht in je werk inzetten? Kan jouw boodschap meer impact gebruiken? Stop met dubben over je kleding als je voor een groep staat, maar begin je boodschap over te brengen. Gebruik de kracht van kleur om je zelfvertrouwen te versterken en verdubbel je impact!

In de training "Geef je overtuigingskracht meer kleur" en leer je de volgende principes toe te passen op je persoonlijke situatie.

  • laat je houding passen bij het gevoel dat je wil uitstralen
  • leer de kracht en boodschap van kleur kennen
  • vergroot je zelfvertrouwen op ieder gewenst moment
  • maak de verandering blijvend

Pas je houding aan bij het gevoel dat je wil uitstralen

Heb je je wel eens afgevraagd hoeveel invloed je gemoedstoestand heeft op je zelfvertrouwen? Ga maar eens na in welke situaties je uitermate zeker was van je zaak. Wat zijn daarin de overeenkomsten? Welke rode draad kun je ontdekken en kun je die vertalen naar een huidige situatie waarin je niet zo zelfverzekerd bent?

In de training krijg je meer inzicht hoe dit fenomeen bij jou werkt en hoe je het bewust kan toepassen. Je communicatie wordt effectiever en je zelfvertrouwen krijgt een boost.

"Ik had vooral moeite om op de voorgrond te treden. Ik ben mede verantwoordelijk voor het opzetten van een nieuwe opleiding, maar voelde me niet altijd even bekwaam. Ik ben van nature liever op de achtergrond en liet daardoor eigenlijk onvoldoende zien wat ik kan. In de training heb ik geleerd welke kleuren bij me passen en wat dat doet met de indruk die ik maak op anderen. Door de oefeningen heeft mijn zelfvertrouwen een boost gekregen. Ik laat nu mijn mening duidelijk horen en sta mijn mannetje tegenover assertieve collega's. Ze komen ook meer naar me toe voor advies."
G vd W, UMCU 

 

Ken de boodschap van kleur

Iedereen kent de uitdrukking “Als een rode lap op een stier…”. Maar heb jij er wel een bij stil gestaan welk effect een bepaalde kleur op je toehoorder(s) kan hebben? Wist je bijvoorbeeld dat als je roze draagt, de kans op een conflict aanzienlijk kleiner is? Bepaalde kleuren kunnen je een extra steun bieden in bepaalde situaties Wist je dat je kleuren ook kunt inzetten om je gemoedstoestand positief te beïnvloeden? Dit gaat veel verder dan een kleuradvies waarin gekeken wordt welke kleuren bij jou figuur en uitstraling passen. In de training leer je je eigen sterke kleuren kennen, zodat je je eigen gemoedstoestand en daarmee je impact op anderen kan versterken. Bovendien leer je welke boodschap verschillende kleuren vertolken. Het is toch vreemd dat we wel leren ons zeer genuanceerd leren uitdrukken met woorden, maar niet weten welke signalen we onbewust met onze kleding uitzenden. Met deze kennis verdubbel je je impact gegarandeerd! 

"In vergaderingen word ik nogal eens niet goed begrepen of  heb ik het gevoel dat ik tegen een muur praat. Op feestjes of recepties met veel mensen ben ik geneigd om dicht te slaan. Ik neem niet echt deel aan het gesprek.  In de training ben ik mij bewust geworden hoe ik mijn zelfvertrouwen kan verstevigen. Verrassend vond ik te merken dat ik kleuren ook kan gebruiken om mijn persoon meer neer te zetten. Voorheen was ik wel bezig met het effect van kleur, maar niet vanuit mijn eigen persoonlijkheid. Ik ervaar nu meer stevigheid en zichtbaarheid in contacten met anderen."

Susanne E., Openbaar Ministerie 

Leer je zelfvertrouwen op ieder gewenst moment te vergroten

Het is toch geweldig als je je met één druk op de knop stevig weet te positioneren. Je boodschap komt duidelijk over en je laat je niet afleiden door bijzaken. Met een oefening leren we je om je zelfvertrouwen zodanig te versterken, dat je het op ieder gewenst moment ook kan oproepen.

‘Marianne Eussen heeft me geleerd hoe ik op ieder gewenst moment mijn zelfvertrouwen een boost kan geven.
Daardoor ben ik beter in staat belangrijke besprekingen te voeren. Eerder liet ik me afleiden door te denken dat ik het vast niet goed zou doen en vooral bezig te zijn met mogelijke beren op de weg.’
Deze uitspraak komt van Erik Pennings, een succesvol zakenman die altijd werkzaam is geweest bij zogenaamde start-ups. Bedrijven die altijd op zoek zijn naar kapitaalinjecties en in korte presentaties hun bedrijf moeten verkopen aan investeerders.
Nu hij recent voor zichzelf is begonnen als marketingconsultant heeft hij er nog steeds plezier van.

Maak de verandering blijvend

We besteden veel aandacht aan het toepassen van deze punten in de praktijk. Daarmee zorgen we ervoor dat je ook daadwerkelijk je overtuigingskracht verbetert en daarmee je impact verdubbelt. Wij zullen ons uiterste best doen om je voldoende handvatten te bieden, zodat jij jouw doelstellingen voor deze training kunt behalen.

 

Meer informatie? Download de informatiebrochure  Geef je overtuigingskracht meer kleur.

 

De trainers zijn Renée van Zandvoort, personal shopper en Marianne Eussen, managementcoach. 

Marianne Eussen van PALET coaching | advies | interimmanagement laat mensen en organisaties hun eigen grenzen verkennen. Ze is ervan overtuigd dat de ambities van een bedrijf pas gerealiseerd worden wanneer dit leidt tot concrete veranderingen in het handelen van de medewerkers. Hoe geef je als manager vorm aan dat proces en wat betekent dat voor je eigen handelen? Met deze vragen houdt ze een spiegel voor en biedt ruimte voor reflectie en persoonlijke groei. Haar klanten zijn managers in  gezondheidszorginstellingen, gemeenten en brancheorganisaties.  

Renée van Zandvoort van ReneeSense zorgt ervoor dat je snel en gemakkelijk er goed uit kunt zien! Met je imago bezig zijn is meer dan nadenken over een jasje in de goede kleur of de juiste pasvorm. Het gaat over (opnieuw) bij jezelf komen, bij jouw kracht en jouw zelfexpressie en hoe passende kleding daaraan kan bijdragen. Zowel privé als zakelijk. Kleding die in lijn is met wie jij werkelijk bent, sterkt je in je zelfvertrouwen en waardigheid en laat anderen ervaren wie jij in essentie bent. Kleding op deze manier gekozen, is een uiting van authentieke communicatie. Renée van Zandvoort zorgt dat jij dit zelf kunt. Vanuit haar ervaring met bekende Nederlanders en mensen uit het bedrijfsleven is dit ook voor jou binnen handbereik. 

De training duurt één dag van 9.30 tot 16.00 uur. Om voldoende persoonlijke aandacht te kunnen geven bestaat de groep uit 7 tot 12 deelnemers. Hierdoor kunnen we goed ingaan op jouw specifieke situatie. De training wordt gegeven in het midden van land op een rustige en inspirerende locatie.

 

  9.00 –  9.30 Ontvangst
  9.30 – 10.15 Kennismaking en uitleg programma
10.15 – 11.00 Wat is het effect van zelfvertrouwen?
11.00 -  11.45 Kies je kleur
11.45 – 13.00 Leer je zelfvertrouwen naar behoefte te vergroten
13.00 – 14.00 Lunch
14.00 – 15.00 Communicatie van kleur op jouw en de ander
15.00 – 15.45 Wat is je volgende stap?
15.45 – 16.00 Afronding en vragen
16.00 – 16.30 Afsluiting met een drankje

Wanneer?
nieuwe data voor 2012 volgen binnenkort

Waar?
Atelier PALET Vosseveldlaan 8 3768 GM te Soest

Kosten?
€ 442,- per deelnemer, exclusief BTW

Wanneer je online betaalt (via Ideal of eigen overschrijving) krijg je € 15,- korting en betaal je slechts € 427,-, excl BTW.